Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pelyněk III.

Anotace

Na hlavy odpůrců Nové republiky dopadá ostří mechanické sekery. V císařských laboratořích se rodí bojové stroje, metropoli brzy pohltí plameny vzdušné bitvy. Válka vrcholí a naděje na vymýcení pelyňku mizí. O záchranu světa se pokusí syn vůdce monarchistů i žena putující pouští. Pomůže vzkříšená elektřina nebo Měsíční bohyně? Zvítězí nevyzpytatelná magie pelyňku, nebo započne éra nových strojů?
Závěrečný díl steampunkového románu vás zavede do světa, kde se nestřídají roční období, kovy ztratily vodivost a minulost přináší více otázek než budoucnost.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daniel Tučka (*1976) pochází z Brna, od roku 2001 žije a pracuje v Praze. Začínal jako povídkář, který si vysloužil ostruhy v soutěžích Cena Karla Čapka (Žoldák fantazie a Fantastická povídka). Netrvalo dlouho a světlo světa spatřil Tučkův první román Umrlčí tanec (Straky na vrbě, 2012), který žánrově spadá do urban fantasy. Od soutěží se Tučka přesunul k publikování v časopise Pevnost a tematických antologiích (Kniha bolestí, Artis Omnis, 2013; Legendy: Prokleté knihovny, Straky na vrbě, 2013). Tučka nepatří k autorům, kteří by se nechávali spoutávat jedním žánrem, o čemž svědčí povídka Vrátit zpět ve zmíněné hororové Knize bolesti. V prostředí steampunku (například Hex libris V Prokletých knihovnách) se mu nicméně zalíbilo a pro nakladatelství Straky na vrbě napsal rozsáhlý román s názvem Pelyněk.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364819
Autor
Daniel Tučka
Kód zboží
180096
Počet stránek
496
Rozměry
165 x 107 x 36
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč