Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pelyněk II.

Anotace

Monarchie se zmítá ve víru revoluce. Tajné spolky, spiknutí parobaronů, zakázané technologie, vášně a krev jako z Patentního divadla. Začíná válka a události může zvrátit luxusní prostitutka s podnikavou aristokratkou i návrat cestovatelů znalých tajemství elektřiny. Dokud neprocitnou bohové pelyňku. Podaří se je některé z mocností získat na svou stranu?
Druhý díl steampunkové trilogie vás zavede do světa, kde existuje různý počet světových stran, magie je mimo zákon a bohyně jsou stejně skutečné jako královny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daniel Tučka (*1976) pochází z Brna, od roku 2001 žije a pracuje v Praze. Začínal jako povídkář, který si vysloužil ostruhy v soutěžích Cena Karla Čapka (Žoldák fantazie a Fantastická povídka). Netrvalo dlouho a světlo světa spatřil Tučkův první román Umrlčí tanec (Straky na vrbě, 2012), který žánrově spadá do urban fantasy. Od soutěží se Tučka přesunul k publikování v časopise Pevnost a tematických antologiích (Kniha bolestí, Artis Omnis, 2013; Legendy: Prokleté knihovny, Straky na vrbě, 2013). Tučka nepatří k autorům, kteří by se nechávali spoutávat jedním žánrem, o čemž svědčí povídka Vrátit zpět ve zmíněné hororové Knize bolesti. V prostředí steampunku (například Hex libris V Prokletých knihovnách) se mu nicméně zalíbilo a pro nakladatelství Straky na vrbě napsal rozsáhlý román s názvem Pelyněk.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087364741
Autor
Daniel Tučka
Kód zboží
180089
Počet stránek
512
Rozměry
165 x 107 x 34
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let