Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Přiznání

Anotace

Vztah dvou nevlastních sester, dospívající školačky Vierky a dvaadvacetileté kosmetičky Simony, nikdy nebyl ideální. Zkomplikuje se ještě víc, když jejich matka odjíždí do Švýcarska, aby se mohla jako sociální pracovnice starat o staré lidi. Simona se zamiluje do rozvedeného Davida, který, jak se zdá, má šílenou bývalou ženu a nesnesitelně žárlivou dceru Lindu. Za každou cenu se jedna i druhá snaží překazit vztah Davida a Simony. I za cenu, že by se dopustily těžkého zločinu. Kdo je nakonec obětí a kdo se zamotá do vztahových paragrafů?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana Hlavatá (1957, Bratislava) vystudovala FIF UK, obor televizní žurnalistika. Napsala desítky rozhlasových her a dramatických pásem, televizních scénářů, pohádek, stovky kriminálních i životních příběhů, fejetonů, povídek. Vydala několik knih. Věnuje se také výtvarné tvorbě. Získala literární ocenění doma i v zahraničí. Pracuje v České televizi jako dramaturgyně. Je matkou dva syny, díky kterým se dívá na svět prizmatem humoru.

 


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020615916
Autor
Dana Hlavatá
Kód zboží
176445
Počet stránek
270
Rozměry
211 x 152 x 25
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY