Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nevinné lži

Anotace

Broňa ztratila hlavu. A stejně tak ztratila i soudnost, kvůli které nevidí, co se kolem ní děje, do jakého nebezpečí se dostala. Bezhlavě se zamilovala do Slávka, který je patologický lhář. Ten z ní mazaně tahá nejen rozumy, ale i peníze. Hraje to na víc stran. Broňa si nesundá růžové brýle ani tehdy, když se na scéně objeví žena, o které Slávek tvrdí, že je už dávno mrtvá. Sama se tak ocitne ve smrtelném nebezpečí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana Hlavatá (*1957) je slovenská žurnalistka a spisovatelka. Vystudovala FiFUK, obor žurnalistika. Napsal desítky rozhlasových her a dramatických pásem, televizních scénářů, pohádek, stovky kriminálních příběhů, fejetonů a povídek. Vydala několik knih. Věnuje se i výtvarné tvorbě. Získala několik literárních ocenění doma v zahraničí. Pracuje ve Slovenské televizi jako dramaturgyně. Je matkou dvou synů, díky nimž pohlíží na svět skrze prizma humoru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020616913
Autor
Dana Hlavatá
Kód zboží
173905
Počet stránek
256
Rozměry
210 x 155 x 27
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY