Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nevěřím ti

Anotace

Nora prožila spoustu zklamání nejen ve vztahu s bývalým manželem, ale i s partnerem, který jí zkřížil cestu tak nečekaně, jak nečekaně se po letech objevila u dveří domu její matka. Ta se o ni léta nezajímala, a když se objevila na scéně téměř současně s Milanem, Nořiným novým milencem; ani ji nenapadlo, že by ti dva byli spřažení, a podle všeho se ji snažili připravit nejen o majetek, ale i o život.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana Hlavatá (*1957) je slovenská žurnalistka a spisovatelka. Vystudovala FiFUK, obor žurnalistika. Napsal desítky rozhlasových her a dramatických pásem, televizních scénářů, pohádek, stovky kriminálních příběhů, fejetonů a povídek. Vydala několik knih. Věnuje se i výtvarné tvorbě. Získala několik literárních ocenění doma v zahraničí. Pracuje ve Slovenské televizi jako dramaturgyně. Je matkou dvou synů, díky nimž pohlíží na svět skrze prizma humoru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020616364
Autor
Dana Hlavatá
Kód zboží
173903
Počet stránek
256
Rozměry
210 x 155 x 27
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let