Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Musíš mi věřit

Anotace

Příběh mladé ženy, která si po rozvodu hledá své místo v živote. Setkává se s mužem, o kterém je přesvědčená, že zacelí ránu v její duši. S příchodem její matky, o které už celá léta neslyšela, se však všechno změní. V jejím živote se začínají dít věci, ze kterých mrazí. Někdo se ji snaží připravit o zdravý rozum – a ještě o víc. Kniha je plná napětí, nečekaných zvratů a nevšedních situací.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dana Hlavatá (*1957) je slovenská žurnalistka a spisovatelka. Vystudovala FiFUK, obor žurnalistika. Napsal desítky rozhlasových her a dramatických pásem, televizních scénářů, pohádek, stovky kriminálních příběhů, fejetonů a povídek. Vydala několik knih. Věnuje se i výtvarné tvorbě. Získala několik literárních ocenění doma v zahraničí. Pracuje ve Slovenské televizi jako dramaturgyně. Je matkou dvou synů, díky nimž pohlíží na svět skrze prizma humoru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020616494
Autor
Dana Hlavatá
Kód zboží
173904
Počet stránek
272
Rozměry
210 x 153 x 27
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY