Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Barvy času

Anotace

Novodobé dějiny světa v kolorovaných fotografiích. 
Výjimečná a v současné knižní produkci ojedinělá publikace Barvy času pokrývá více než 100 let světových dějin: od vlády královny Viktorie a americké občanské války až ke kubánské krizi a počátkům kosmického věku. Zaznamenává vzestup a pád impérií, vědecké objevy, průmyslový vývoj, umění, tragédie válek, politiku míru a životy mužů a žen, kteří tvořili dějiny. 
Bohatě ilustrovaná kniha je společným dílem renomovaného britského historika Dana Jonese, autora bestsellerů žebříčku The New York Times, a talentované brazilské umělkyně Mariny Amaralové. Ta na základě unikátních fotografií vytvořila 200 úchvatných obrazů, které přivedla k životu s pomocí digitálního kolorování. Dan Jones ke každému z nich napsal poutavý text, který jej zasazuje do historického kontextu. Vznikl tak živoucí celistvý obraz světa, v němž dnes žijeme.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dan Jones je historik, moderátor a mnoha cenami ověnčený novinář. Píše pro významná média jako The Sunday Times, The Daily Telegraph, The Wall Street Journal. Je autorem několika mezinárodních bestsellerů, které si získaly čtenáře po celém světě – například The Plantagenets, The Templars a The Wars of the Roses.

Marina Amaralová je brazilská umělkyně, která se specializuje na kolorování historických fotografií.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075654601
Autor
Dan Jones , Marina Amaralová
Kód zboží
185346
Počet stránek
432
Rozměry
32 x 195 x 252
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč