Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Léčba psem

Anotace

Vtipná knížka o soužití nás lidí s našimi psími kamarády.
Čtení je nabité spoustou situací, které jejich protagonisté opravdu prožili. Překvapivých, veselých, úsměvných, dojemných a občas i smutných. Stejně jako je život sám. Čtyřnozí kamarádi nás věrně provázejí na všech cestách životem, nezištně a oddaně, a my lidé bychom jim to měli vracet. Možná že v některých příbězích poznáte momenty, které jste se svými pejsky prožili i vy. Třeba vás bude knížka také inspirovat, jak se v určitých situacích zachovat. Rozhodně se při čtení nebudete nudit!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dagmar Morenová je novinářka a výtvarnice. Léta působila v časopisu Květy, kam stále přispívá a píše i pro jiná periodika. Spolu s novinářským kolegou Dušanem Spáčilem vydali před lety psí pohádky pod názvem Každý pes jiná ves. Je nadšenou „pejskařkou“, která se bez psích kamarádů, bez ohledu na to, jestli jsou „von“ či obyčejní voříšci, v životě neobejde. Své zážitky i zážitky svých přátel popsala právě v knížce Léčba psem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462749
Autor
Dagmar Morenová
Kód zboží
183634
Počet stránek
240
Rozměry
25 x 145 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč