Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Dr. Máma

Anotace

Staňte se nejlepším lékařem svých dětí! O dětských nemocech trochu jinak. 
Bolesti v krku nebo rozbité koleno: kdykoli se dítě necítí dobře nebo je něco bolí, volá mámu. Instinktivně ví, že nikdo na světě neumí tak dobře utěšovat a pomáhat jako právě maminka. 
Přesto jsou maminky neustále sužovány pochybnostmi, zda opravdu všechno dělají správně. Když dítě začne kašlat, mají s ním hned běžet k lékaři, nebo raději počkat? Stěžuje-li si dítě na bolesti břicha, mají mu připravit ohřívací láhev, nebo raději ne? 
Tato kniha o dětských nemocech a bolestech vznikla ve spolupráci s mnoha lékařskými odborníky. Cornelia Nitsch v ní dává odpovědi na mnoho otázek, které si rodiče denně kladou. Poskytuje informace o nejčastějších dětských onemocněních, o základní prevenci a také o osvědčených domácích prostředcích. Po přečtení této knihy by rodiče měli být schopni pečovat o nemocné dítě efektivněji a sebevědoměji...
Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domácí léčbě dětí je bohatě ilustrovaná známým německým ilustrátorem Janoschem a doplněná přebásněnými říkankami a ponaučeními pro děti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072522965
Autor
Cornelia Nitsch
Kód zboží
119572
Počet stránek
304
Rozměry
28 x 198 x 245
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2010
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let