Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Co skrývá tvé jméno

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Třicetiletá Sandra žije osaměle v malém domku u moře, kam utekla z Madridu. Čeká dítě s mužem, kterého nemiluje, a přemýšlí, co si dál počít se svým životem. Náhodně se seznámí s dvojicí sympatických důchodců z Norska, již zde tráví podzim života. Sandru si ihned oblíbí a všemožně se jí snaží pomáhat. Do ospalého lázeňského městečka přijíždí z Argentiny záhadný Julián, bývalý vězeň koncentračního tábora Mauthausen, který oba norské důchodce sleduje. Sandra se od Juliána dozvídá, že Christensenovi před ní skrývají strašlivou minulost. Nejprve mu nevěří, když se ale tajemství začne vyjevovat, mladá žena se náhle ocitne ve velkém nebezpečí.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Clara Sánchezová se narodila v roce 1955 ve španělské Guadalajaře. Je autorkou deseti knih. Román Últimas noticias del paraíso (Poslední zprávy z ráje, 2000) byl oceněn jako nejlepší kniha roku nakladatelského domu Alfaguara, kniha Co skrývá tvé jméno (2010) získala prestižní literární cenu Premio Nadal.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074324338
Autor
Clara Sánchezová
Kód zboží
168785
Počet stránek
376
Rozměry
31 x 130 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2014

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč