Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hygge a polibky

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Když se životní plány začnou párat jako svetr, je čas na změnu.
Šestadvacetiletá Bo byla vždy pečlivá a opatrná. I přesto se v práci dočkala výpovědi pro nadbytečnost a životní plány se jí teď začínají párat jako nepovedený svetr. Bo horečnatě shání nové zaměstnání, ale kamarádka Kirsten ji přesvědčí, aby spolu odjely na dovolenou, na chatu její matky postavenou na nejsevernějším cípu Severního Jutska. Bo se zastydí, že o tomto dánském kraji nikdy neslyšela.

„Jaké tam bude počasí?“ zajímá se Bo, zatímco hledá na webové stránce aerolinek letenky. „Mizerné,“ odvětí Kirsten věcně. „Londýn je proti Skagenu středomořské letovisko. A teď v listopadu je tam patnáct hodin denně tma. Ale do Dánska se přece nikdo nejezdí opalovat. Potřebuješ změnit prostředí, oprášit ze sebe pavučiny. A věř mi, ve Skagenu to bude hračka. V tom domě je útulno, i když se venku nedá vydržet, a kromě toho nikdy nevíš, koho dalšího tam můžeš poznat.“
Pár dalších kliknutí a už není cesty zpět. Život Bo začne nabírat docela nový směr.

Někdy stačí málo! Změnit prostředí, oprášit ze sebe pavučiny, zachumlat se do deky a užívat si pohodového života. Vykročte štěstí naproti s knihou Hygge a polibky. Opojí vás pohodovou atmosférou už na první pohled. Zkrátka vánoční polibek pro štěstí. Dokonalá knížka pro pohodu a dobrý pocit. zapalte si svíčku a relaxujte… Kniha pro čtenáře ze všech koutů světa, kteří umějí ocenit dánské umění hygge.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075654083
Autor
Clara Christensenová
Kód zboží
182480
Počet stránek
310
Rozměry
23 x 136 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let