00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Vánoční tipy pro čtenáře thrillerů

Připravili jsme si pro vás vánoční tipy na dárky, pro všechny milovníky detektivek a thrillerů!
Vánoce se kvapem blíží a je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, co nadělit svým nejbližším pod stromeček. Dnes pro vás máme 5 knižních tipů, které udělají radost všem milovníkům detektivek a thrillerů

Třetí na řadě - Allison Brennanová

Tři dny do další vraždy. Šest dní, než zemře jeden z nich. Když policistka Kara Quinnová náhodou objeví tělo mladé ženy, spouští se tím vlna chaosu a paranoie. Způsob vraždy totiž ukazuje na dokonale kontrolovaný vztek psychopata a profil zločince odpovídá tzv. Trojkovému vrahovi, sériovému zabijákovi, který za sebou nechává vždy tři oběti v rozestupu tří dnů, než na tři roky zmizí. Přestože ale speciální tým posílený Karou dělá, co může, vyšetřování neprobíhá zrovna hladce. Nemají svědky, nemají důkazy, ale ze všeho nejvíc – nemají čas.

Marta spí - Romy Hausmannová

Thriller Marta spí je od známe autorky knihy Milé dítě, které bylo předlohou mini série na Netflixu. Jsou to už roky, kdy Nadju odsoudili za strašný zločin. Po propuštění z vězení si nic nepřeje toužebněji než vést normální život. Jenže pak dojde k vraždě a osamělý dům ve Spreewaldu se stane jevištěm bizarní hry a Nadju její minulost učiní dokonalou obětí. A dokonalou vražedkyní. Marta spí je psychothriller o provinění a pomstě i otázce, zda se pachatel může někdy opět cítit svobodný.

Ve vlastním stínu - Eliza Maxwell

Cílevědomá autorka Graye Templetonová udělá cokoli, aby unikla vzpomínkám na děsivý zločin z dětství. Po tom, co léta žila ve stínech, teď přijímá novou práci jako chráněnka Laury Westové, vlivné knižní bloggerky. Lauřiny kontakty by mohly Graye splnit její autorské sny. Laura ale také nemá tak dokonalý život, jak se na první pohled zdá. Ve skutečnosti jí krachuje manželství. Její kdysi vychvalovaný muž se utápí v alkoholu, což Lauru přivádí k šílenství. Zatímco si tyto dvě ženy tvoří pouto, vyplouvají na povrch dávno pohřbená tajemství. Kniha Ve vlastním stínu je po všech stránkách znepokojivý a nepředvídatelný thriller se spoustou zvratů.

Dívej se, jak zemře - Anna Bagstamová

Mladá policejní vyšetřovatelka Harriet se stěhuje ze Stockholmu do městečka na jihu Švédska, které důvěrně zná z dětství. Hned první den zde ale dojde k vraždě, vzápětí Harriet najde další oběť a je vtažena do vyšetřování spletitého případu. Bohatá Laura Anderssonová je nalezena mrtvá ve stodole vlastního statku a policie je nucená napnout všechny síly, aby vypátrala psychopatického vraha.Kniha Dívej se, jak zemře je první díl nové krimi série se sympaticky nedokonalou hrdinkou typu Bridget Jonesové.

Poslední lov - Jean-Christophe Grangé

V německém pohoří Schwarzwald najdou dva francouzští hosté tělo 34letého hraběte Jürgena von Geyersberga, potenciálního dědice z velmi zámožné německé rodiny. S hlavou oddělenou od těla, vykastrované, s vyjmutými vnitřnostmi. Na místo činu je povolána specializovaná dvojice vyšetřovatelů: Pierre Niémans a Ivana Bogdanovićová. Případ je zavede až na stopu Černých lovců, zločineckého praporu, který v roce 1941 založili nacisté. Kniha Poslední lov je druhý díl bestselleru Purpurové řeky.
Zpět nahoru