00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Tipy na valentýnské čtení

Ať už plánujete oslavu Valentýna se svou drahou polovičkou nebo si ho chcete užít sami, máme pro vás pár inspirativních tipů pro všechny milovníky romantiky a zamilovaných příběhů.

Pokud se chystáte na romantický večer ve dvou, můžete si vybrat z našeho výběru vášnivých románů, které vám pomohou ponořit se do světa lásky a emocí.

Ale Valentýn není jen o párech. Pro ty, kteří tráví tento svátek sami, máme také tipy na knihy, které vám pomohou užít si čas sám se sebou. Můžete si vybrat z inspirativních příběhů o osobním růstu a sebelásce nebo si dopřát oddech od běžného shonu a ponořit se romatických příběhů.

Ať už se rozhodnete Valentýna trávit ve dvou nebo sami, důležité je si uvědomit, že tento svátek je příležitostí k vyjádření lásky a ocenění blízkosti těch, které máme rádi.

Chybíš mi

Tess s Gusem jsou si souzeni. Jen se zatím neměli šanci poznat. A možná k tomu nikdy ani nedojde. „Dnešek je první den zbytku tvého života“ stojí na dekoračním talíři v jejich kuchyni a Tess tohle motto nedokáže pustit z hlavy, přestože je právě ve Florencii a měla by si před nástupem na vysokou užívat poslední bezstarostné prázdniny. I Gus je tou dobou ve Florencii, na dovolené s rodiči. Do jejich života už jedna náhlá a dramatická změna zasáhla. Gus se snaží svým rodičům zavděčit, ale ve skutečnosti touží uniknout a najít sama sebe. Než se oba vrátí zpátky domů, jejich cesty se na letmý okamžik zkříží. Během následujících šestnácti let jim život klade do cesty velmi rozdílné nástrahy a výzvy. Svede osud jejich cesty dohromady?

Ukradený příběh

Vanesse je něco přes třicet a ocitla se sama se dvěma syny, hypotékou a dírou v srdci tam, kde býval její muž, kterého jí odloudila psycholožka Natalie z manželské poradny. A tak se rozhodne splnit si svůj dávný sen a napíše román. V nakladatelství, kde vydává knihy její oblíbená autorka, ho zamítnou. O to víc je v šoku na autogramiádě svého idolu po několika měsících. Při čtení ukázky nemůže věřit vlastním uším. Slovo od slova slyší to, co před časem sama napsala! Požádá o pomoc odborníka na právo Marcuse. Když ho poprvé spatří, má pocit, že jí do života vkročil vysněný muž přímo ze stránek její knihy. Je ale Marcus opravdu to, co v životě potřebuje?

Konkurz na nevěstu

Khai Diep, autista s minimálním vnímáním emocí, se rozhodne vyhnout lásce. Jeho matka, zoufalá z jeho odmítavého postojů k vztahům, cestuje do Vietnamu, aby mu našla nevěstu. Zde se setkává s Esmeraldou Tranovou, mladou Američankou vietnamského původu, která hledá změnu a možnost podpořit svou rodinu. Plán na sňatek s Khaiem však nečekaně komplikuje láskou, kterou Khai považuje za nemožnou. Esme a Khai musejí překonat vlastní předsudky a objevit, že láska může nabývat různých forem. Podaří se jim najít společné štěstí uprostřed rozdílných světů? Nyní ve slevě jen za 49 Kč! 

Ztráty a nálezy

Dojemný příběh o třech lidech, kteří zjistí, co znamená láska a život. Millie je sedmiletá holčička se zrzavými kudrnami a červenými gumáky. Jednoho dne ji maminka zanechá samotnou v obchodním domě a už se nevrátí. Dvaaosmdesátiletá Agatha nevyšla od smrti manžela z domu a s nikým nepromluvila. Písař Karl kdysi špičkami prstů vyťukával milostné dopisy na ženinu sametovou kůži. Dnes ovšem sedí v domově důchodců a moc dobře ví, že musí najít způsob, jak začít znovu žít. Náhoda svede tyto tři dohromady. Společně se vydávají na cestu přes půlku Austrálie, aby našli Milliinu maminku.

Láska jako z filmu

Máte-li rády romantické komedie, připravte si popcorn, sedněte si na gauč a začtěte se!  Kenzi má slibně rozjetou kariéru v reklamní agentuře i úžasného snoubence Bradleyho, se kterým chystá pohádkovou svatbu a společně se těší, až založí rodinu. Pak se ale objeví její bývalý Shane a chce získat Kenzi zpět. Má plán. Pod záminkou nového pracovního projektu spolu mají prožít scény z celé řady romantických komedií – třeba ze Samotáře v Seattlu, Deníku Bridget Jonesové, Pretty Woman nebo Hříšného tance. A děj se rázem začne ubírat jiným směrem.
Stačí týden a Kenziin život je vzhůru nohama. Hrozí, že přijde o práci, a váhá, kdo je pro ni ten pravý. Má si vzít Bradleyho, který se perfektně hodí do jejich rodiny, nebo všechno riskovat pro lásku jako z filmu?

 

Návod k použití lásky

Terapeutka Tamara, řeší problémy lidí, kteří přišli do její ordinace ohledně lásky. Ale jak už to v životě bývá, je lehčí radit druhým než sobě. Odbornice na vztahy řeší i svůj osobní problém se dvěma osudovými muži. Příběhy v této knize jsou inspirovány skutečnými událostmi. Situace, ve kterých se jejich hrdinové ocitají, mohou potkat kohokoliv nás. Možná vám ve vaší situaci Tamara Koch pomůže najít řešení, povzbudí vás, nebo alespoň získáte pocit, že v tom nejste sami.

Ztracené dopisy

Když Martin, milovaný otec zemře, zanechá po sobě záhadné dopisy, které psal Catkins. Marta je v Kanadě, kde žije ve složité životní situaci. Proto se rozhodne odcestovat do Anglie a zjistit více o minulosti své rodiny a odhalit, kdo byla otcova tajná přítelkyně. Postupně díky dopisům proniká do příběhu, který se udál v Norfolku za druhé světové války. Sylviin manžel Howard bojuje ve válce a Sylvie se pokouší sama vychovávat jejich dvě děti. Jediné útočiště nachází v chatce na pláži ve Wellsu a v kamarádství s Connii, kterou tam potkala. Mezi oběma ženami se vytváří přátelství na celý život a Sylvie Connii prozradí tajemství, se kterým se nikdy nikomu nesvěřila. O tajném milenci a o dítěti.


  Chci nakupovat
Zpět nahoru