00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Tipy na romantické čtení

Přinášíme vám tipy na knihy, které vás zahřejí u srdíčka!

Připravili jsme si pro vás několik tipů na romány, které vás zaručeně zaujmou. Ať už máte rádi vtipné příběhy, srdcervoucí románky nebo zapeklité rodinné vztahy. U nás si vybere opravdu každý! 


Rande na balkoně

Romantiku a humor nepřemůže ani zákaz vycházení. Alex se ocitl zavřený doma s tím posledním člověkem, se kterým by chtěl dýchat stejný vzduch: se svou bývalkou. Hned za zdí uvízla Didi v bytě přeplněném hlučnou rodinou, kdy jedinou únikovou cestu představuje balkon. Jejich náhodná setkání a povídání přes balkon se změnila v příjemné každodenní schůzky. Může za tak zvláštních okolností vzniknout láska? Krásný romantický příběh z období pandemie, který vás pohladí po duši.

24 vzpomínek 

V podvečer 10. výročí překvapí Esme Toma neobvyklým nápadem. Kromě romantické atmosféry, jídla a svíček na něj čeká hra "24 vzpomínek". Tvoří ji kartičky s hodinami, kam má doplnit 24 nejrůznějších okamžiků jejich vztahu. Zvolí Tom setkání? První pusu? První hádku? Nebo chvíli, kdy lhal? Má-li být k tomu, koho miluje, úplně upřímný, musí vybírat popravdě. Ale v tom případě by hra, která měla být zábavou, nemusela být vůbec zábavná. Nyní ve slevě jen za 49 Kč! 

Přeju si tebe!

Plastické chirurgyni Evelyn Rhoadesové se nepodařilo utajit narozeniny. Je jí 35 a celé městečko Bell Harbor se domnívá, že nutně potřebuje manžela. A aby toho nebylo málo, má jít za družičku na svatbu svých rozvedených rodičů, kteří se po letech svárů opět dali dohromady. Na internetových stránkách pro nezadané toho pravého rozhodně nenajde. Mohl by jím být opilý výtržník Tyler Connelly, který se jí v den narozenin nabourá do života? Přání ale nejsou nic jiného než nerealizované cíle. Evelyn si tedy musí ujasnit, co vlastně chce

Konkurz na nevěstu


Khai Diep, autista s minimálním vnímáním emocí, se rozhodne vyhnout lásce. Jeho matka, zoufalá z jeho odmítavého postojů k vztahům, cestuje do Vietnamu, aby mu našla nevěstu. Zde se setkává s Esmeraldou Tranovou, mladou Američankou vietnamského původu, která hledá změnu a možnost podpořit svou rodinu. Plán na sňatek s Khaiem však nečekaně komplikuje láskou, kterou Khai považuje za nemožnou. Esme a Khai musejí překonat vlastní předsudky a objevit, že láska může nabývat různých forem. Podaří se jim najít společné štěstí uprostřed rozdílných světů? Nyní ve slevě jen za 49 Kč! 
Zpět nahoru