00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Tipy na dárky pro milovníky vaření

Ať už milujete vaření nebo vybíráte dárek pro někoho blízkého, máme pro vás pár tipů na kuchařek, které vás zaručeně zaujmou.
Blíží se druhá adventní neděle a možná stále váháte, jaký dárek vybrat pro své blízké? Nevěste hlavu, rádi vám s tím pomůžeme! Dnes jsme připravili inspiraci pro milovníky jídla a vaření. V naší nabídce najdete kuchařky pro ty, kteří milují sladké i slané dobroty, nebo pro ty, kteří chtějí letošní Vánoce pojmout odlehčeněji. Věříme, že si vyberete a uděláte někomu radost.

Hrníčkové kuchařky 

Milujete pečení, a váha vám v kuchyni způsobuje zbytečné starosti? S těmito kuchařkami bude pečení hračkou! Použijete jen obyčejný hrneček místo váhy. V Hrníčkové kuchařce - Slané pečení najdete až 150 receptů na různé koláče, pečivo a slané jednohubky. Hrníčková kuchařka - Sladké pečení nabízí také 150 receptů na vynikající koláče, buchty, bábovky a vánoční cukroví. Pečení bude radostí

Jíme zdravě o Vánocích 

Užijte si tradiční české Vánoce zdravě a přitom chutně. Kuchařka Jíme zdravě o Vánocích je tu pro všechny, kteří si chtějí užit tradiční sváteční recepty bez výčitek a obav z kil navíc.V kuchařce najdete až 70 božských odlehčených receptů na jednoduchá, zdravá, chutná a pestrá jídla ke štědrovečernímu stolu i kouzelné cukroví.

Vaříme v remosce

Kuchařka Vaříme v remosce nabízí 165 receptů, jež se dají připravit právě v remosce, jelikož umí péct, smažit, vařit dusit, rozmrazovat i ohřívat. Těšit se můžete na nejrůznější variace masitých pokrmů, příloh, slaných koláčů, polévek nebo omáček. Nechybí ani bezmasá jídla a sladká tečka na závěr. 

Jak jíme zdravě v zimě 

V knize Jak jíme zdravě v zimě najdete 90 chutných receptů. Pomocí kuchařky si snadno sestavíte vyvážený jídelníček, můžete jí ale i jen tak listovat a objevovat přitom nové chutě a zdravé kombinace. Jednotlivé stránky plné překvapivého obsahu a nádherných fotografií vás hravou formou postupně vedou k tomu, abyste se naučili přemýšlet o skladbě jídla na talíři, výběru surovin nebo velikosti porcí. Většinu jídel připravíte do 30 minut – ze surovin, které seženete v běžném obchodě.
Zpět nahoru