00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Tipy na dárky pro děti

Prosinec klepe na dveře a my pro vás máme tipy na dárky pro vaše nejmenší!
Prosinec klepe na dveře a vy stále váháte, co pořídit pro vaše nejmenší? Nepropadejte panice, my vám pomůžeme! Vybrali jsme pro vás několik zajímavých knih, které nejen zaujmou, ale také pobaví. Podíváme se na obrázkové knížky, sešity s dolepováním nebo kartičky. Naleznete zde tipy jak pro nejmenší děti, tak i pro školáky

Obrázky pro miminka a batolátka 

Kontrastní leporela jsou vhodná pro miminka i batolátka. Výrazné obrázky jsou pro vyvíjející se dětský zrak velmi přitažlivé. Černé a bílé plochy upoutají pozornost miminka už od prvních týdnů jeho života. Obrázky s barevnými prvky zase zaujmou batolata.

Leporela Poznávám s posuvnými prvky 

V těchto roztomilých leporelech s posuvnými prvky, najdeš hádanky o zvířátkách na farmě nebo v lese. Stačí lehce posunout a nikdo nemusí být tím ,kým se na první pohled může zdát. Pomocí posuvného prvku na každé dvoustranně mohou děti odhalovat rozdíly mezi zvířaty, která jsou si podobná. Pevný papír a malý formát jsou ideální do malých dětských rukou a posunovací prvky procvičí jemnou motoriku.

Vytvoř si svoje příšerky 

Vytvořte si pomocí samolepek až 8 originálních příšerek! Dej jim ty nejvtipnější nebo nejstrašidelnější jména, které tě napadnou. 

Slůně Oli a Medvídě Mili 

Tyto interaktivní knížky s textilními dotykovými prvky, odklápěcími okénky a zrcátkem, jsou vhodně pro děti od 1 roku. Nejmenší děti se v těchto knížkách také seznámí s barvami, čísly a zvuky zvířátek a budou mít za úkol hledat žlutou kačenku, která se ráda schovává.

Kartičky 

Tyto kartičky rozvíjejé komunikace, řečové dovednosti, fantazii a slovní zásobu. Kartičky zvířata obsahují 25 karet s barevnými fotografiemi zvířátek. Kartičky ovoce a zelenina obsahují až 50 karet obrázků ovoce a zeleniny, díky kterým se děti už od prvního roku učí poznávat jednotlivé druhy nejen zvnějšku, ale i zevnitř. Můžete také vyzkoušet Kartičky abaceda a čísla, které obsahují 25 karet. 17 oboustranných obrázkových karet s písmeny české abecedy, kde každá strana karty představuje jedno písmeno s pestrobarevnými obrázky a slovy, které na dané písmeno začínají.
Zpět nahoru