00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

První dětské knížky a leporela pro nejmenší

Vybíráte první dětské knížky nebo leporela a nevíte, jaké pořídit? Připravili jsme si pro vás pár tipů.
Vybíráte první dětské knížky nebo leporela a nevíte, jaké pořídit? Připravili jsme pro vás pár tipů na leporela, kreativní knížky se samolepkami, dětské knihy s krásnými ilustracemi nebo knížky s odklápěcími okénky. 

Kontrastní leporela 

V naší nabídce najdete široký výběr jak barevných leporel, tak i kontrastních leporel, které jsou vhodné pro miminka a batolata. Tyto kontrastní leporela obsahují spoustu říkanek a kontrastních obrázků. Leporela jsou vyrobena z pevného materiálu, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Navíc jsou uzpůsobena speciálně pro malé ruce dětí, aby mohly stránky snadno otáčet a objevovat fascinující svět barev a kontrastů. Každé leporelo je pečlivě navrženo s ohledem na vývoj dětí v raném věku a jejich smyslové vnímání. Říkanky a poutavé obrázky podporují nejen rozvoj jazykových schopností, ale také vizuální a kognitivní dovednosti
 

Moje první samolepky

Série knížek Moje první samolepky obsahují velké samolepky a krásné barevné ilustrace. Jejich nalepování rozvíjí u dětí představivost, manuální zručnost a logické myšlení. Děti se při této aktivitě učí rozeznávat tvary, barvy a vytvářet vlastní příběhy pomocí samolepek. Nalepování samolepek je tak skvělou aktivitou, která vaše děti zabaví klidně i na celé hodiny. :) 
 

Příběhy pro děti 

V Levných knihách máme pro naše nejmenší skvělý výběr dětských knih, které spojují zábavu s vzděláním. Tyto příběhy jsou nejen zajímavé, ale také obsahují krásné ilustrace, které oživí každou stránku. A nejlepší zpráva? Mnoho z těchto skvostných knih nyní najdete ve slevě v našem výprodeji, takže si opravdu vybere každý!

Knížka Všichni jste vážně úplně nemožní vypráví příběh o dráčku Filipovi, který řeší téma kamarádství a odpuštění. 
 
Pro všechny milovníky filmu Trollové tu máme knížku Trollové:Tisíc a jedno hledání, která obsahuje spoustu krásných ilustrací malých trollů a  jejich barevného světa. 
 
V knížce  Petřík už chodí na nočník najdeme motivační ilustrovaný příběh s vtipnými rýmy pro děti od dvou let. Kniha je skvělý pomocník pro podporu procesu odnaučování plenek a začátku samostatného používání nočníku. Nyní ve výprodeji se slevou až 43%.
 

Hravé oblékání s okénky 

V tomto zábavném leporelu s názvem Hravé oblékání s okénky se děti dozví, jaké oblečení je nejlepší vybrat v různých počasích. Každá stránka knihy je jako malé divadlo s odklápěcími okénky, která skrývají tajemství správného oblečení pro danou situaci. Toto leporelo nejen baví, ale také učí děti praktickým dovednostem a vytváří prostor pro interaktivní učení. Každé odklápěcí okénko odhaluje nový aspekt oblékání a podněcuje zvědavost malých čtenářů.
 

 
Zpět nahoru