00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Knižní tipy na detektivky a thrillery

Přinášíme vám knižní inspiraci pro všechny milovníky záhad, krimi případů a tajemna.

Spolčení ničemů

Francií otřese vlna brutálních vražd. Znásilněné a usmrcené dívky, vyvražděná rodina nebo náhodní cestující shození pod vlak. Přestože je nemohl spáchat stejný člověk, jedna věc je spojuje – značka *e vyřezaná přímo do kůže. Kriminalisté zjišťují, že stejné případy se současně odehrály také v jiných evropských zemích. Pátrací tým v čele s ostříleným četníkem Alexisem Timéem a  jeho kolegyní Ludivine Vanckerovou sleduje stopy zločinců přes Skotsko, Polsko a Kanadu. Pátrání je kromě jiného zavede do temných částí internetu a také k projektu Lebensborn, neblahému dědictví po nacistech. Kdo toto spolčení vrahů řídí? A co je jeho cílem? Motiv je třeba hledat hluboko v minulosti. 

Nevlastní sestra

Thriller Nevlastní sestra je další kniha od autorky thrilleru Matčina hra. Kniha vypráví o sestrách Kate a Lauren, které jsou si navzájem velkou oporou. Jejich sesterské pouto naruší žena, která se objeví na prahu jejich domova a tvrdí ,že je jejich nevlastní sestra. Najednou začíná vyplouvat na povrch, že každá z žen ukrývá nějaké tajemství a jejich rodina možná není tak dokonalá, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Tři ženy

Její matka Beth beze stopy zmizela, přesto si je Mariah jistá, že by ji nikdy neopustila. Policie má podezření, že má ve všem prsty její otec. Mariah je ale přesvědčená, že by matce neublížil a dala by cokoli, aby zjistila pravdu. Při pátrání na vlastní pěst zjistí, že nedávno zmizely další dvě ženy – obě jménem Beth. Je to náhoda nebo mají všechny tři něco společného? Čím déle Mariah pátrá, tím znepokojivější se celý případ zdá. 

Chci tvůj život

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Když zjistí, že se do města přistěhovala žena, která se shodou okolností jmenuje úplně stejně, nemůže na ní přestat myslet i na jejího chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší.

Vraždy v ulici Morgue

Edgar Allan Poe podivínský génuis, velký mystifikátor, básník a melancholik napsal morbidní "povídku hrůzy" o záhadných vraždách v zamčeném pokoji. Hlavní postavou je detektiv August Dupin, který metodou racionální analýzy, pouze na základě výpovědí svědků a nepatrného množství stop, objeví nepředvídatelného vraha. 

 
Zpět nahoru