00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Knižní tipy na detektivky a thrillery

Přinášíme vám několik knižních tipů na detektivky a thrillery, které rozhodně stojí za přečtení!
Ať už jste milovníci žánru detektivky a thrilleru nebo hledáte dárek pro někoho, kdo tento žánr rád čte, u nás si zaručeně vyberete! Přinášíme vám několik tipů na detektivky a thrillery, při jejichž čtení vám budou stávat chloupky na rukou.

Genesis - Chris Carter

Robert Hunter je povolán k nejděsivějšímu místu činu, jaké kdy navštívil. Ještě větší znepokojení se ho zmocní, když se při pitvě najde v těle oběti verš básně zanechaný vrahem.
Zanedlouho se najde další mrtvola. Metody a podpis vraha se liší, ale stupeň použitého násilí nasvědčuje tomu, že za oběma zločiny stojí stejný pachatel. Hunterovy obavy potvrdí nález druhé části básně. Tento objev však nejenže spojí dvě vraždy, ale je už jasné, že jde o dílo sériového vraha. Genesis je dvanáctým románem série o detektivech Robertu Hunterovi a Carlosi Garciovi.

V temnu - Lina Bengtsdotterová

Thriller V temnu, je již druhý díl úspěšné série nové královny švédské krimi Liny Bengtsdotterové. Charlie Lagerová odkrývá další tajemství švédského maloměsta v kriminálním románu. Francesca Mildová je mladá, inteligentní, i když poněkud zvláštní dívka z bohaté rodiny. Na internátní škole se spřátelí s Paulem, v němž konečně najde spřízněnou duši. Ovšem když Paul zemře, zhroutí se jí svět a ona hledá útěchu v alkoholu a sebepoškozování. Je si jistá, že Paul sebevraždu nespáchal, nikdo jí ale nevěří. Francesca je odhodlaná přijít smrti svého mého nejlepšího přítele na kloub.

O dvacet let později se Charlie rozhodne odjet do Gullspångu, místa, kde se narodila a vyrůstala. Pak se doslechne o tom, že před lety se v okolí Gullspångu záhadně ztratila dívka. Francesca.Charlie by chtěla případ znovu otevřít, aby zjistila, co se s dívkou vlastně stalo. Postupně však zjišťuje, že s Francescou toho měla společného mnohem víc, než se na první pohled zdá.


Nenápadný vrah - James Carol 

Thriller Nenápadný vrah je již čtvrtým dílem knižní série s hlavní rolí Jeffersona Wintera. Bývalý policejní profiler bude mít co dočinění s důmyslným vrahem, který po tři poslední roky vraždí ženy v ten samý den. Způsob vražd je neobvyklý – pachatel oběť znehybní, na tělo jí připevní výbušninu a odejde pryč. Bombu pak otevřením dveří aktivuje člověk, který do místnosti vstoupí – obvykle ženin manžel.

Takové podivínství je moc i na zkušeného bývalého profilera FBI Jeffersona Wintera, kterého k případu přizve policistka Laura Andertonová. Vancouverská policie si neví rady, vodítek je za tři roky pramálo, a proniknout do mysli tak zvráceně metodického vraha bude náročný úkol. Podaří se Winterovi najít nenápadného vraha dřív, než opět udeří?

V mysli vraha - Mike Omer 

Thriller V mysli začíná v Chicagu, kde byly nalezeny tři ženy  uškrcené, nabalzamované a naaranžované v pózách, jako by byly živé. K případu je přizvána horlivá a sebevědomá forenzní psycholožka Zoe Bentleyová a podivínský speciální agent FBI Tatum Gray. Zoe se musí pokusit pochopit vrahovu motivaci, aby ho policie dokázala najít dřív, než zemřou další ženy. 

Tajemství škorpiona - Douglas Preston, Lincoln Child

Když ve městě duchů kdesi v poušti Nového Mexika agentka FBI Corrie Swansonová spolu s archeoložkou Norou Kellyovou najde podivnou mumifikovanou mrtvolu a starobylý zlatý kříž, netuší, že jsou na stopě něčeho mnohem většího, než je legendární poklad Apačů. A přitom čelí vojenskému spiknutí, rozsáhlé zločinecké síti i obyčejné lidské touze po zlatě a bohatství. V samotném závěru se opět ukáže i agent Pendergast a jen tak mimochodem najde nejdůležitější kousek skládačky celého spletitého příběhu.
Zpět nahoru