00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Knižní tipy na detektivky a thrillery

Přinášíme vám několik knižních tipů na detektivky a thrillery, které rozhodně stojí za přečtení!
Žánry detektivky a thrillery jsou vůbec nejčtenějšími a nejprodávanějšími žánry u nás. Přicházíme s nabídkou knižních tipů, které vás zavedou do fascinujícího světa detektivek a thrillerů plných nečekaných zvratů, strhujícího napětí a misterně spletených tajemství. Tyto knihy nejenom že vás vtáhnou do nekonečných dobrodružství, ale také vám umožní prozkoumat různé aspekty lidské psychologie, morálních dilemat a nepředvídatelné povahy zločinu. Pojďme se podívat na 3 nejzajímavější detektivky a thrillery, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Černá smrt - Franck Thilliez

Kniha Černá smrt vypráví příběh o dívce, která v roce 2008 zmizí, zůstane po ní jen kolo opřené o strom.
Nejhorší ovšem je, že se do vyšetřování musí pustit její vlastní otec, náčelník Gabriel Moscato. V zoufalém pátrání záhy nastane zvrat, když se zmatený Gabriel jedné noci probudí v hotelu a za okny padají mrtvá ptačí těla. Na recepci se navíc dozvídá, že se píše rok 2020 a jeho dcera je pohřešovaná už přes dvanáct let.

Paralelní román Thillezova thrilleru Nedokončený rukopis.

Dívka, která se pomátla - Avery Bishop

Pomsta, není tak krásná a jednoznačná, jak se zdá... 

Emily pracuje jako terapeutka. Pomáhá dětem překonat svou minulost, i když má co dělat, aby zapomněla na tu svou.
Když Emily chodila na základní školu, patřila ke skupině holek, která si říkala Harpyje - šest oblíbených holek, jež šikanovaly novou spolužačku tak dlouho, až se zhroutila. Harpyje složily krevní přísahu: nikdy neprozradí živé duši, co provedly Grace. Teď, o čtrnáct let později, se zdá, že je dostihla karma. Jedna z malých tyranek spáchá sebevraždu. Když je ale krátce poté objevena mrtvola další bývalé Harpyje, jež údajně také zemřela vlastní rukou, vypadá to najednou dost podezřele.

Příběh o zlých dívkách, tajemstvích a odplatě. 

V mysli vraha - Mike Omer 

Jestli ho chceš chytit, musíš přemýšlet jako on. 

Chicago. Tři ženy byly nalezeny uškrcené, nabalzamované a naaranžované v pózách, jako by byly živé. K případu je přizvána horlivá a sebevědomá forenzní psycholožka Zoe Bentleyová a podivínský speciální agent FBI Tatum Gray. Zoe se musí pokusit pochopit vrahovu motivaci, aby ho policie dokázala najít dřív, než zemřou další ženy. Během vyšetřování sama dostává podezřelé anonymní zásilky. Nikomu o nich neřekne, jejich obsah ale odkazuje k příšerným zločinům z minulosti. Z lovce se stává kořist a z minulosti děsivá přítomnost...

Knihu V mysli vraha by si měli přečíst všichni, kteří jsou milovníci thrillerů!


Chci nakupovat
Zpět nahoru