00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

Knihy, které vás naladí na Vánoce!

Přinášíme vám tipy na knihy, které ve vás vzbudí vánoční atmosféru!
Já nevím jak vy, ale vždy se začátkem prosince přecházím z thrillerů a detektivek na oddechové čtení. Ráda čtu knihy s vánoční tématikou, kde zima kouzlí příběhy a romantika má neotřelý nádech. Vánoční stromky, tichý padající sníh a vůně skořice vytvářejí neodolatelnou atmosféru, do které se ráda ponořím po náročném dni.
Vánoční příběhy mají tu úžasnou schopnost přenést mě do jiného světa, do místa, kde jsou sny na dosah. Bez ohledu na to, jestli je to klasická vánoční pohádka nebo moderní román s nečekanými zvraty, všechny tyto knihy mají společné jedno – umění rozproudí v srdci to pravé vánoční teplo. 
Máme pro vás několik tipů na knihy s vánoční tématikou, ať už preferujete dětské knihy nebo romány s nečekanými zvraty.

Zima bez tebe - Beth Goodová

Příběh vypráví o Hannah, která se po ztrátě přítele uchýlí do zděděné usedlosti v Cornwallu, který zdědila po své babičce. Hluboký zármutek ji brzy naruší někdo, kdo má pocit, že Kernowská usedlost, ležící jen kousek od městečka Pethporro, by měla patřit jemu. Raphael Tregar, nepředvídatelný muž se špatnou pověstí, se Hanně rychle dostane pod kůži. Blíží se zima a začíná být víc než jasné, že Vánoce už sama trávit nebude. Zimní romance, která vás zahřeje u srdce.

Na Vánoce o den více - Christina Laurenová

Znáte film Na Hromnice o den více, v němž se Bill Murray probouzí opakovaně v ten samý den? Tak přesně to samé se stane Maelyn.
Maelyn se zasekne v časové smyčce, a tak se neustále vrací do 21. prosince, kdy se svými rodiči a bratrem přijíždí na milovanou chatu, kde spolu slaví každým rokem Vánoce. Co všechno musí Maelyn zvládnout, aby získala srdce pohledného Andrewa, kterého tajně miluje? To budete muset zjistit sami v tomto románu, který na vás vdechne tu pravou vánoční atmosféru! 

Doktore, šťastný a veselý! - Patrick Taylor

Mladý doktor Barry se těší na první Vánoce v útulné vesnici Ballybucklebo, ale radost mu zkazí jeho přítelkyně, která nemá v úmyslu přijet. Aby toho nebylo málo, ve vesnici si otevře ordinaci nový doktor, který podvodně přetahuje pacienty a ohrožuje jejich zdraví. Je možné, aby se ve zdejším kraji uživili tři lékaři? To už budete muset zjistit sami.

Vánoční koleda - Charles Dickens

K Vánocům a zimnímu období neodmyslitelně patří tato vánoční povídka od Charlese Dickense. Vypráví o proměně zahořklého lakomce v laskavějšího člověka. Ebenezera Kolenovrta totiž navštíví duch jeho bývalého obchodního partnera a následně také duchové minulých, letošních a příštích Vánoc.


 
Zpět nahoru