00 Kč

V košíku zatím nic není

Procházet doporučené produkty

Způsoby doručení

  • Česká pošta Česká pošta - Balík do ruky 99 Kč
  • Česká pošta Česká pošta - Balíkovna79 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Doručení domů 99 Kč
  • Zásilkovna Zásilkovna - Výdejní místa 69 Kč
  • Knižní tipy

5 důvodu, proč je kniha ten nejlepší dárek

Proč si vybrat knihu jako ten nejlepší dárek? To a mnohem víc se dozvíte právě v dnešním článku!
Nastává každoroční dilema, jaký dárek komu pořídit. Chlapi klasicky nic nepotřebují a nebo je jim to jedno, každoroční nákup kosmetických sad se vám už také omrzelo... ale nezoufejte! Připravili jsme si pro vás několik tipů, proč je kniha ten nejlepší dárek pod stromeček a proč se hodí téměř pro každého.

1. Cena 

Kniha jako dárek není pouze o obsahu, ale také o ceně, kterou přináší. V porovnání s jinými dárky jsou knihy cenově dostupné a přitom nabízejí nepřeberné množství hodin zábavy a poučení. Bez ohledu na váš rozpočet můžete najít knihu, která potěší každého, a přitom nemusíte zůstat s prázdnou peněženkou.

2. Kniha jako dárek téměr pro každého 

Je to tak! Kniha je prostě skvělý dárek pro každého, a stačí jen najít tu pravou! S tou širokou nabídkou žánrů - od dobrodružství přes historii až po romantiku nebo sci-fi - máte tak spoustu možností. A co když obdarovávaný není zrovna knihomol? Žádný problém! Existují tématické knihy pro kuchaře, kutily, chovatele a mnoho dalších. Můžete se ponořit do klasiky nebo se nechat unést novými autory. Kniha je takový flexibilní dárek, co sedne úplně každému na seznamu.

3. Dárek pro všechny věkové kategorie 

Kniha je jedním z těch úžasných darů, který rozjasá smích na tváři všech generací. Ať už kupujete knížky pro vaše nejmenší jako například kontrastní leporela, zvukové knížky nebo knížky pro školáky, tak i pro babičky a dědečky. Ty můžete obdarovat jak mrazivým thrillerem, milostným románem tak i velkou knihou křížovek. Jde jen o to, zvolit ten správný žánr. 

4. Balení dárku bez stresu

Já nevím jak vy, ale pro mě je balení dárků vždy noční můrou! Nejhorší jsou dárky jako pánev, hrnek nebo koloběžka. Ale s knihou nemusíte mít obavy! Její jedinečný tvar vám zajišťuje, že i kdybyste byli ti  nejhorší baliči dárků, zvládnete knihu zabalit raz dva.Takže pokud máte pocit, že balící papír a lepící páska se vám ne vždy daří spolupracovat, kniha je tím bezstarostným a elegantním řešením.

5. Ideální dárek na poslední chvíli 

Patříte mezi ty, kteří kupují dárky na poslední chvíli a pak danou věc nemohou sehnat? S knihou se vám to zaručeně nestane! V dnešní době jsou knihkupectví doslova na každém rohu. Můžete si pohodlně vybrat v kamenném obchodě, nebo se rozhodnout pro rychlou objednávku online, ale je potřeba počítat s tím, že v období Vánoc se vám balíček může opozdit. Takže ať už preferujete koupi osobně nebo online, kniha je spolehlivým a oblíbeným dárkem, který potěší každého.
Zpět nahoru