Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Když mě mí otcové opustili

Anotace

Příběh chlapce, který si prožil taková neštěstí, že by na ně nikdo nezapomněl ani za dalších sto let…
Pokud děti vyrostou bez rodičů, kdo jim řekne, že je něco dobře nebo špatně? Bez pomoci své matky nebo otce se děti rodí, aby trpěly. 
Existuje africké přísloví, které říká: „Hladké moře nedělá šikovné námořníky.“ Formujeme se jen těžkými zkušenostmi a utrpením. Je to tvrdý život, který nás formuje do něčeho lepšího a odolnějšího, jako když se ze železa stane silný a ostrý meč, jen když je bit. 
Mathewův život měl spoustu obratů a utrpení, svého otce nikdy neznal, vychovávali ho jeho prarodiče v hliněném domě bez elektřiny a vody. Jeho těžký dobrodružný život ho formoval do něčeho lepšího a silnějšího.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Christopher Zacharia Lameck se narodil v roce 1975 v Tanzanii na východě Afriky. Jeho první vážné literární pokusy přišly na střední škole v Mwanze, kde pracoval pro školní časopis. Z rodinných důvodů nepokračoval v dalším studiu, avšak vzdělání si doplnil o devět let později, kdy vystudoval výuku angličtiny jako cizího jazyka (TEFL a TESOL), podnikání a management a informační technologie na školách v Tanzanii, Botswaně a Velké Británii. 
Od roku 1998 začal s humanitárními projekty, od roku 2006 pracoval u místního mobilního operátora a později se stal koordinátorem českého občanského sdružení Bez mámy, kde pomáhal dětem v Tanzanii. Jeho práce měla nesmazatelný dopad na rozvoj venkovských komunit a nárůst dobročinných projektů v kraji Mbeya. Od roku 2015 žije a pracuje ve Frýdku-Místku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020619082
Autor
Christopher Zacharia Lameck
Kód zboží
185391
Počet stránek
256
Rozměry
25 x 154 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč