Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru

Anotace

Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho historii i každodenní chod. Líčí zábavné historky, které zažívá s turisty, zodpovídá dotazy, na které se ho nejčastěji ptají, a uvádí profily jednotlivých zdejších krkavců (momentálně je jich sedm, každý má jméno a v knize je uveden i jejich stručný životopis a charakteristika). Vyprávění je velmi dobře namíchaný mix historických podrobností, které se jinde v turistických ani historických publikacích většinou nevyskytují, a vtipných postřehů z běžného chodu této královské instituce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Christopher Skaife předtím, než se stal královským gardistou a pánem krkavců v londýnském Toweru, sloužil dvaadvacet let v Britské armádě. Byl příslušníkem specializované kulometné čety a vojenským kapelníkem. S manželkou a dcerou bydlí přímo v Toweru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076177543
Autor
Christopher Skaife
Kód zboží
183894
Počet stránek
256
Rozměry
22 x 134 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč