Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nehoda

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Na začátku byl rukopis. Anonymní příběh nazvaný Nehoda. Kdokoli si ho přečetl, okamžitě věděl, že tenhle text změní svět. Že tomu, kdo ho vydá, přinese obrovský zisk. Ale kdokoli zná jeho obsah, ten se rázem dostává do smrtelného nebezpečí – a morálního konfliktu. Newyorská literární agentka Isabel Reedová či Hayden Grey, zástupce CIA v Kodani, o tom vědí své. A pak je tu pochopitelně autor, ukrytý v Curychu a čekající, až jeho kniha vyjde...
Nehoda odkrývá ledacos ze života mocných a vlivných lidí. Putuje napříč vydavatelstvími a zachraňuje či ničí kariéry a společnosti. A donutí každého konfrontovat své představy o sobě se svým skutečným já.
Nehoda je nový působivý, důmyslný a mnohovrstevný thriller Chrise Pavoneho (držitele prestižních cen Edward Award a Anthony Award za debut Bez domova). Thriller, před nímž neutečete – nebo uděláte velkou chybu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chris Pavone se narodil v roce 1968 v USA. Vyrůstal v New Yorku, navštěvoval Midwood High School v Brooklynu a Cornell University. V průběhu dvou desetiletí pracoval ve dvou vydavatelstvích. Jedním z nich bylo Clarkson Potter, které se specializuje na kuchařky. V 90. letech napsal novelu Wine Log. Chris Pavone je manželem, otcem dvojčat - Sama a Alexe, a majitelem kokršpaněla. Celý svůj život pobýval především v New Yorku, kromě dob studia, kdy žil v Lucembursku. Tam také začal po kavárnách psát svoji debutující knihu The Expats.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024250267
Autor
Chris Pavone
Kód zboží
179282
Počet stránek
375
Rozměry
233 x 152 x 38
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY