Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Synové severu

Anotace

Dobrodružný historický román, jehož děj nás zavede do Británie v 9. století.
Ještě nikdy se v Británii neobjevila taková hrůza, jakou ji nyní trápí tahle pohanská rasa. Proti běsnění vikingů stojí jediný muž.
Nastaly kruté časy, kdy celou zemi pustoší krvelační válečníci, kteří se nezaleknou ničeho, ani samotné smrti. Jediný král Alfréd stále věří, že dokáže Vikingům vzdorovat a postavit království opět na nohy. Řady vyčerpaných vojáků však značně prořídly, proto pověří nebezpečným úkolem mladého mnicha Mathewa. To, jak zvládne riskantní misi, rozhodne o výsledku nadcházející bitvy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chris Bishop se narodil v roce 1951 v Londýně. Profese zeměměřiče jej přivedla k hlubokému zájmu o starodávnou krajinu britských ostrovů a její historii. Odešel na odpočinek, aby se mohl soustředit na literární tvorbu, s níž spojil svůj celoživotní zájem o dějiny. Kniha Synové severu je jeho prvním románem, ve kterém se věnuje drsnému věku vikingských nájezdů.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076332348
Autor
Chris Bishop
Kód zboží
184099
Počet stránek
296
Rozměry
28 x 133 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč