Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Holka od vedle, která dobyla svět...
Životní příběh britské zpěvačky Adele Britská zpěvačka a skladatelka Adele (celým jménem Adele Laurie Blue Adkinsová) před několika lety uhranula celý svět svou debutovou deskou Adele 19. Od té doby mladá Angličanka s krásným hlasem a chytlavými hity vylétla na nejvyšší stupínky popularity, získala si miliony fanoušků a k tomu celou řadu ocenění, včetně cen Grammy, Oscara či Zlatého globu. Mimo to je držitelkou Řádu Britského impéria a dlouhodobě nejprodávanější britskou zpěvačkou, v prodejích předčila dokonce i Madonnu. Kdo je však Adele doopravdy? Neuvěřitelný talent, pěvecký uragán i nekompromisní osobnost, ale také obyčejná zranitelná mladá žena z Londýna. Nepravděpodobná celebrita. Nechte se pozvat do jejího života i zákulisí koncertních pódií. Kniha mapuje životní osudy Adele až do listopadu 2015, kdy jí vyšlo nejnovější CD s názvem 25.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chas Newkey-Burden (*1973) je přední životopisec známých osobností. Na kontě má už vynikající biografii Amy Winehouseové, Simona Cowella, Brangeliny, Toma Daleyho, a Stephenie Meyerové. O oblibě jeho knih svědčí mimo jiné i to, že byly přeloženy už do patnácti jazyků. Někdy píše také ve spoluautorství s Kelvinem MacKenziem a Julií Burchiilovou. Bývá pravidelným hostem BBC Radio London a je oblíbeným autorem pravidelného sloupku pro Jewish Chronicle.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073595050
Autor
Chas Newkey-Burden
Kód zboží
177614
Počet stránek
184
Rozměry
210 x 135 x 19
Vazba
Lepena
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let