Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nejtěžší ze všeho

Anotace

Neúprosná vzrušující štvanice za zradou. Sugestivní, dokonale propracovaný špionážní thriller rozkrývající anatomii zrady.
Co všechno jste ochotni obětovat, abyste zjistili pravdu?
Anna Witherallová je ztělesněním všechno, co čtenářům předkládá jako redaktorka prestižního časopisu: provdala se za Davida, svého zámožného přítele z univerzity, má pěkný dům v dobré čtvrti a roztomilá dvojčátka Stellu a Rose. Jenže pod pozlátkem se skrývá hrozivé tajemství.
Mohlo by zničit všechno, co Anna namáhavě vybudovala. Najde řešení v nevypočitatelném světě tajných služeb, do kterého se nechala zatáhnout? Vypořádá se s tím, co ohrožuje její rodinu i ji samou?
Anna si uvědomí, že aby ochránila svoje děti, bude je muset opustit – navždycky.
Kdosi ji sleduje. Nedokáže ho setřást. Mohl by to být někdo, o kom se domnívá, že mu může důvěřovat, někdo, kdo je odhodlán se postarat, aby oběť nemusela být konečná. Ale aby všichni zaplatili za svoje činy...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charlotte Philbyová, vnučka nejslavnějšího špiona studené války Kima Philbyho, který byl vysokým důstojníkem MI6 a zároveň agentem KGB, je spisovatelka, novinářka na volné noze a blogerka. Osm let pracovala jako oceňovaná redaktorka a reportérka pro deník Independent. Přispívá do různých novin a časopisů (Guardian, Sunday Times, New Statesman, Marie Claire), pracuje pro BBC Channel 4, vytvořila on-line platformu Motherland.net. Charlotte má tři děti a žije v Londýně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073356590
Autor
Charlotte Philbyová
Kód zboží
184358
Počet stránek
488
Rozměry
39 x 152 x 250
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
LEDA spol. s r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let