Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Děti moře

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Historický román z doby Jindřicha VIII.
Nový román autorky Kainova dědictví a Glencoe se odehrává za vlády Jindřicha VIII., kdy do katolické Anglie proniká reformace a kdy se Anglie chystá vládnout mořím. Příběh tří přátel na život a na smrt, Anthonyho, Sylvestra a Fenelly, se prolíná s osudem válečné lodi Mary Rose. Když je tato chlouba anglického loďstva spuštěna na vodu, dojde k tragické nehodě, která poznamená jejich budoucí život. Zatímco Jindřich VIII. zoufale touží po dědici, kterého mu Kateřina Aragonská nemůže dát, nadaný stavitel lodí Anthony chce za každou cenu dovést Mary Rose k dokonalosti a nezdráhá se kvůli ní obětovat všechno. Román o přátelství, posedlosti a o lásce opravdové i nenávistné.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charlotte Lyne (*1965 v Berlíně) je německá spisovatelka. Studovala germánskou, latinskou, anglickou a italskou literaturu v Berlíně, Neapoli a Londýně. Lyne žije se svým manželem a třemi dětmi v Londýně a pracuje jako překladatelka a redaktorka.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072438068
Autor
Charlotte Lyne
Kód zboží
179261
Počet stránek
480
Rozměry
210 x 150 x 45
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let