Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Miami Blues

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Výtečný detektivní román. Klasické „osmdesátky“. Přímočaré a bez servítek.
Bývalý trestanec Freddy Junior Frenger, násilnický psychopat čerstvě propuštěný z věznice v San Quentinu, přistane v Miami se třemi ukradenými peněženkami a s úmyslem začít nový život. Ale zůstane jen u předsevzetí. Na letišti ukradne zavazadla a nechává za sebou mrtvolu… Po jeho stopě se vydává kriminální vyšetřovatel Hoke Moseley. Následuje bezohledného Juniora a jeho přítelkyni-prostitutku na předměstí Miami, kde kvete život podsvětí. Rodinná idyla, kterou si mezitím Fredy vybudoval s naivní prostitutkou Susie, se brzy změní v drama, v hon, který čtenáře zavede i do kubánského ghetta a luxusních hotelů, kde není zrovna vítán. Ve chvíli, když se detektiv Moseley stane oběti přepadení a loupeže – se věc stává osobní. Freddy si ještě neuvědomuje, že má za sebou účty, které bude muset vyrovnat.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Charles Willeford (1919-1988) byl americký spisovatel, malíř, rozhlasový novinář, boxer a chovatel koní. Byl všestranným spisovatelem, autorem jak poezie, tak románů, povídek i novinových článků. Proslavil se sérií detektivních románů s hlavním hrdinou Hoke Moseleyem. Krimi Miami Blues je dodnes považováno za kultovní. Jeho knihy byly oceněny řadou literárních cen, například Fiction Beacon za knihu Pick-up (1955), nebo cenou Marka Twaina za Cockfighter (1974).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024358482
Autor
Charles Willeford
Kód zboží
183807
Počet stránek
224
Rozměry
23 x 127 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2014
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč