Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

O chlapci, který toho věděl příliš mnoho

Anotace

Ohromující skutečný příběh malého chlapce se vzpomínkami na minulý život. 
Kniha je neobyčejnou výpovědí jeho matky o výpravě za pravdivým poznáním těchto vzpomínek a o objevech, které na této cestě uskutečňuje. I navzdory možným nepříjemným důsledkům, které jí toto poznání může přinést, ale i faktu, že její nová zjištění jsou v rozporu s jejím náboženským přesvědčením, je ochotna zajít daleko za své hranice a najít odpovědi. Svým odhodláním a akceptováním vzpomínek svého syna, i když jsou pro ni nepochopitelné, mu podává pomocnou ruku a umožňuje mu být tím, kým skutečně je. 
Je to úžasný příběh o tom, jak daleko dokáže matka zajít, aby ochránila a podpořila duševní a spirituální část osobnosti svého dítěte, a nebývale otevřená zpověď na téma, které stále ještě budí v lidech rozpaky, ačkoliv přibývá těch, kteří mají se vzpomínkami na minulé životy své vlastní zkušenosti.
Knihu vřele doporučujeme všem, kdo jsou otevření nekonvenčním pohledům za hranici běžné reality. Navíc si lze mnohá tvrzení autorky ověřit na fotografiích a videích, které zveřejnila na internetu. Tento příběh vás nadchne!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cathy Byrdová je rezidenční realitní makléřka a matka dvou malých dětí, která nikdy netoužila stát se spisovatelkou, dokud její dvouletý syn nezačal sdílet vzpomínky na hraní baseballu ve 20. a 30. letech. Cathy, původem z jižní Kalifornie, získala bakalářský titul na UCLA a titul MBA na Pepperdine University. Než se stala realitní makléřkou, měla vzrušující 10letou kariéru ve sportovním marketingu. Pracovala pro organizační výbory Světového poháru a olympijské štafety a byla viceprezidentkou Magic Johnson Foundation.
Nejpravděpodobnější místo, kde Cathy ve volném čase najdete je na baseballovém hřišti pro mládež.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788081115233
Autor
Cathy Byrdová
Kód zboží
185112
Počet stránek
256
Rozměry
23 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Noxi s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč