Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Román z pokoje 128

Anotace

Příběh o kráse a síle psaného slova, magii potkávání a kouzlu dopisů. 
Když si Anne-Lise objednává pokoj č. 128 v hotelu Beau Rivage, aby mohla strávit krátkou dovolenou v Bretani, ještě netuší, jak se jí tím promění život. V nočním stolku objeví rukopis knihy… a v něm adresu. Jako láhev vylovenou z moře posílá rukopis tomu, o kom se domnívá, že je jeho majitelem. Ale nejdřív si příběh přečte. Je krásný a dojemný. A nedokončený. 
K jejímu překvapení autor rukopisu Sylvester na zprávu odpoví. Zaskočí ji tvrzením, že rukopis ztratil již před 33 lety během letu z Francie do Kanady. A dosud ho nedopsal. Sylvester touží jen po klidu a zapomnění, ale Anna-Lise se k jeho velkému zděšení rozhodne přijít na to, jak se rukopis do jejího pokoje dostal. Prostřednictvím dopisů se dozvídá o jeho putování od čtenáře ke čtenáři i o tom, jak poznamenal život každého z nich. A tak se před ní odvíjí příběh plný milostných citů i rozepří, přátelství, pohnutých osudů a důvěrných tajemství. 
A čím víc se cesta nedokončeného rukopisu blíží k pokoji č. 128, tím je jasnější, že má moc změnit život i jí…

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cathy Bonidanová žije nedaleko francouzského historického městečka Vannes a pracuje jako učitelka. Literární tvorbě se věnuje od čtrnácti let. Zpočátku své práce publikovala na internetu pod pseudonymem Mel Pilguric. Vznikl tak i její první román Dvojí cesta, za který získala od serveru monBestSeller cenu pro nezávislé spisovatele. Kniha pak v roce 2017 vyšla v tištěné podobě pod jejím občanským jménem jako Vůně čemeřice a vynesla jí dalších deset cen od francouzské kritiky a nadšené ohlasy čtenářů. Svou druhou knihou Román z pokoje 128 si otevřela cestu mezi nejpopulárnější autory současnosti.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076251106
Autor
Cathy Bonidanová
Kód zboží
186122
Počet stránek
248
Rozměry
21 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Metafora
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč