Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Víš, kdo se dívá?

Anotace

Byla hvězdou internetu. Až do konce… Napínavý thriller o vraždě zachycené skrytou kamerou.

► PŘEHRÁT
Je noc a Andrew, manažer rezortu Chaty Shanamore, sleduje skrytou kamerou svého jediného hosta – mladou ženu. Rád se dívá do soukromí druhých. Pak ale uvidí něco, co nečekal. V záběru se objeví postava v černém, spící ženu ubodá a kameru zničí. Kdo je ten vrah? A jak věděl o kameře?

║ PAUZA
Natalie přijíždí do Shanamore. Je tma, zima a celý ten nápad jí najednou připadá uhozený. I na tom manažerovi je něco divného. Nejradši by se vrátila domů, jenže nemůže – dokud nenajde to, co hledá.

|◄ PŘETOČIT NA ZAČÁTEK
Abychom pochopili, co se stalo, musíme přetočit nahrávku a sledovat ji od začátku do konce. Do hrozného konce…

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Irská spisovatelka Catherine Ryan Howardová se narodila v roce 1982. Její debut Distrees Signal vydalo nakladatelství Corvus v roce 2016, když Catherine studovala anglickou literaturu na dublinské Trinity College. Kniha se dostala do užší nominace na ocenění IBA Books Are My Bag v kategorii kriminálního žánru a CWA John Creasey / New Blood Dagger. Její druhý román The Liar’s Girl z roku 2018 se setkal s úspěchem i kritiky a byl zařazen do užší nominace na Mystery Writers of America 2019 Edgar Award for Best Novel. C. R. Howardová žije v současnosti v Dublinu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027125777
Autor
Catherine Ryan Howardová
Kód zboží
184668
Počet stránek
360
Rozměry
32 x 152 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč