Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mise Hygge

Anotace

Jak se válečná reportérka vypořádá s misí v zapadlé dánské vesničce, kde má zkoumat hygge, které ji neskutečně deprimuje? Pohodový román o umění žít po dánsku.
Když šéfredaktor Alexandre oznámí Chloé, neohrožené válečné reportérce, že musí hned odjet do Gilleleje, malé pobřežní vesničky v Dánsku, která byla vyhodnocena jako nejšťastnější místo na světě, je novinářka vrcholně pobouřena. Má odejít do vyhnanství v zapadlé díře s nevyslovitelným jménem a zkoumat tam dánské hygge a štěstí při svíčkách? Když ji navíc šťastní lidé neskutečně deprimují? Neví ale, že tato mise, kterou považuje za trest, jí navždy změní život…
V této knížce plné dánského koloritu vypráví Caroline Francová s humorem a sympatií o nečekané změně v životě jedné mladé ženy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Caroline Francová je novinářka, spisovatelka, autorka divadelních her a televizní scenáristka. Vystudovala Sciences Po a žurnalistiku, pracovala v tiskové agentuře AEF. V roce 2011 odešla ze zaměstnání a v současnosti je na volné noze jako nezávislá novinářka a scenáristka. Přispívá do novin a časopisů, např. Le Monde, Challenges, Le Nouvel Obs, Psychologies magazine nebo L՚Express Style. Přestože má tři malé děti, stíhá každý den dávat příspěvky na svůj blog, na němž s humorem popisuje malé i velké problémy jedné Pařížanky, která se snaží skloubit kariéru s rodinným životem. Je také autorkou několika humorných knížek o dětech, rodičích, rodinných vztazích, např. Le guide des super parents d՚ados (2017).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075655004
Autor
Caroline Francová
Kód zboží
185355
Počet stránek
208
Rozměry
21 x 136 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let