Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Múza z Vídně

Anotace

Múza. Umělkyně. Milenka. Fascinující příběh krásné a talentované ženy, která pobláznila slavné. 
Její první láskou byl malíř Gustav Klimt, pro Gustava Mahlera byla múzou. Krásná Alma Schindlerová vyrůstá mezi vídeňskou bohémou, je doma v salonech hýřící metropole, sleduje vzestup secese, inspiruje a svádí. A je umělkyní. Její vášní je hra na klavír a především komponování. Ovšem jen do té chvíle, než potká Gustava Mahlera, hudebního génia své doby, a bláznivě se zamiluje. Gustav její lásku opětuje a Alma vede život, o jakém sní mnoho žen. Ale i ten má své stinné stránky. Alma se musí vzdát své největší vášně – komponování.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Caroline Bernard (*1961) je autorkou mnoha bestsellerových románů. Během studií v Paříži si zamilovala Francii, což se odráží v její tvorbě. Fascinují ji příběhy inspirativních a mimořádně silných žen, například osud světoznámé malířky Fridy Kahlo, který popsala v románu Frida Kahlo a barvy života. Při zpracování románu Múza z Vídně vycházela z životních příběhů reálných postav a vůle Almy dosáhnout štěstí jí od začátku velmi imponovala.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024388991
Autor
Caroline Bernard
Kód zboží
185249
Počet stránek
400
Rozměry
39 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč