Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Noční návštěva

Anotace

Ani největší sněhová bouře nepohřbí děsivá tajemství...
Thriller s lehkým nádechem nadpřirozena na téma domácího násilí. Když vás chytne, už vás nepustí. 
Jedné noci, uprostřed sněhové bouře, vystoupí z autobusu Alice s desetiletým synem Orenem. Prchají před jejím násilnickým manželem a zoufalá Alice se snaží schovat a ochránit sebe i své dítě. Jedno tajemství si ovšem nechává pro sebe. U autobusu je vyzvedne Mattie, padesátiletá sociální pracovnice, která žije sama v polorozpadlém domě uprostřed lesa. Když je potřeba se uprostřed noci o někoho postarat, volají právě jí. Podle pravidel by měla odvézt Alici a Orena na místní ubytovnu, ale místo toho je vezme k sobě domů. Že Oren jí připomíná mladšího bratra, který před třiceti lety zemřel, když mu bylo deset, si ovšem Mattie nechává pro sebe.
Zatímco sněhová bouře okolo nich zesiluje, vyplouvá minulost obou žen na povrch. Která z nich je víc nebezpečná a která ve větším nebezpečí?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Carol Goodmanová strávila dětství na Long Islandu. Začala psát v devíti letech a už odmala věděla, že chce být spisovatelkou. Její romány získaly ocenění Hammett Prize a Mary Higgins Clark Award a byly nominovány na cenu Dublin/IMPAC Award a Nero Wolfe Award. Píše také pod pseudonymem Juliet Dark. Její fantasy The Demon Lover byla roku 2012 serverem Booklist zařazena mezi deset nejlepších knih tohoto žánru. Její knihy byly přeloženy do šestnácti jazyků. V současnosti učí tvůrčí psaní a literaturu na Newyorské univerzitě v New Paltz a žije v Hudson Valley se svým manželem a dvěma dcerami. Společnost jim dělá pudl a siamská kočka.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027122820
Autor
Carol Goodmanová
Kód zboží
184947
Počet stránek
248
Rozměry
23 x 153 x 211
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let