Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Zločinec Jorma Hedlund se nechá zlákat na svou poslední akci – tip na transport cenin je příležitostí, kterou si nemůže nechat ujít. Jenže loupež se strašlivě zvrtne a z Jormy se stává štvanec. Mezitím se Danny Katz snaží zjistit, co se stalo s někdejším dealerem Ramónem a jeho přítelkyní Jenny. Stopa vede nejprve do světa stockholmské pornografie a poté směrem, jaký Katz nemohl předem tušit. Dávná touha po drogách jej zavádí do víru událostí, které jsou čím dál zamotanější. Jisté je jen jedno: někdo mu chce zabránit v odhalení pravdy. Vallgrenova druhá kniha o antihrdinovi Dannym Katzovi je napínavá od první stránky a zároveň děsivě líčí situaci lidí na okraji společnosti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Carl-Johan Vallgren (*1964) je velmi ceněný švédský autor a rockový zpěvák. Na svém kontě má 11 knih, čtenářsky nejúspěšnější je akční thriller s bývalým armádním tlumočníkem Dannym Katzem, jazykovým a počítačovým géniem s pochybnou minulostí. Vallgren se v knihách opírá o zkušenosti ze života v Madridu, Kodani a Berlíně, v současné době žije ve Stockholmu. Jeho knihy byly přeloženy do 26 jazyků a získaly si široké publikum v zemích, jako jsou například Německo, Itálie, Španělsko nebo Rusko. Svým oceňovaným dynamickým stylem se Vallgren řadí po bok Larse Keplera či Stiega Larssona.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024371986
Autor
Carl- Johan Vallgren
Kód zboží
177779
Počet stránek
368
Rozměry
205 x 134 x 38
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč