Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Zločinec Jorma Hedlund se nechá zlákat na svou poslední akci – tip na transport cenin je příležitostí, kterou si nemůže nechat ujít. Jenže loupež se strašlivě zvrtne a z Jormy se stává štvanec. Mezitím se Danny Katz snaží zjistit, co se stalo s někdejším dealerem Ramónem a jeho přítelkyní Jenny. Stopa vede nejprve do světa stockholmské pornografie a poté směrem, jaký Katz nemohl předem tušit. Dávná touha po drogách jej zavádí do víru událostí, které jsou čím dál zamotanější. Jisté je jen jedno: někdo mu chce zabránit v odhalení pravdy. Vallgrenova druhá kniha o antihrdinovi Dannym Katzovi je napínavá od první stránky a zároveň děsivě líčí situaci lidí na okraji společnosti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Carl-Johan Vallgren (*1964) je velmi ceněný švédský autor a rockový zpěvák. Na svém kontě má 11 knih, čtenářsky nejúspěšnější je akční thriller s bývalým armádním tlumočníkem Dannym Katzem, jazykovým a počítačovým géniem s pochybnou minulostí. Vallgren se v knihách opírá o zkušenosti ze života v Madridu, Kodani a Berlíně, v současné době žije ve Stockholmu. Jeho knihy byly přeloženy do 26 jazyků a získaly si široké publikum v zemích, jako jsou například Německo, Itálie, Španělsko nebo Rusko. Svým oceňovaným dynamickým stylem se Vallgren řadí po bok Larse Keplera či Stiega Larssona.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024371986
Autor
Carl- Johan Vallgren
Kód zboží
177779
Počet stránek
368
Rozměry
205 x 134 x 38
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let