Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Náledí

Anotace

Strhující thriller úspěšné švédské autorky s myslí ostrou jako břitva…
Milenecký pár udržující mimomanželský poměr nasedne do auta a jede na odlehlé místo. Mladou ženu v nesnázích nečekaně sveze neznámý muž. Kdosi se po zasněžených silnicích řítí moc rychle. Všichni projedou kolem stejné skalní strže. Ale jen jeden někoho smete ze silnice, jen jeden někoho nechá zemřít.
Na začátku se vzájemně neznali, nyní je spojuje stupňující se spirála násilí, a ačkoli ani jeden z nich neví všechno, přesto někdo ví dost na to, aby mohl odvyprávět celý příběh.
Náledí je nepředvídatelný thriller, kde nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Vina, nenávist a destrukce ženou příběh vpřed a kdesi v dálce čeká euforie z pomsty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Carin Gerhardsenová (*1962) je švédská vystudovaná matematička a autorka krimi románů. Svůj románový debut vydala roce 1992. Proslavila se extrémně úspěšnou „Hammarbyjovskou sérií“ přeloženou do 25 jazyků, jíž se celosvětově prodalo přes 3 miliony výtisků. Každá z knih série se umístila na předních místech švédských bestsellerů a stále jsou velmi žádané. Matematický mozek spisovatelce v její románové tvorbě skvěle posloužil. Vražedné záhady skládá jako rovnice, její zápletky jsou mistrně vykalkulované, plné překvapivých zvratů, doplněné celou škálou výborně vykreslených postav. To vše dělá její knihy jedinečnými. Náledí je její zatím poslední román, samostatný psychologický thriller plný nečekaných odhalení, precisních zápletek a chytré vypravěčské techniky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250666
Autor
Carin Gerhardsen
Kód zboží
182894
Počet stránek
374
Rozměry
35 x 134 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč