Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Mrtvé město

Anotace

Všichni beze stopy zmizeli. Zůstalo temné tajemství a minulost není radno odkrývat… Napínavý thriller ve stylu Stephena Kinga a Johna Ajvida Lindquista.
V padesátých letech obletěla Švédsko zpráva o městečku Silvertjärn, z něhož beze stopy zmizeli všichni obyvatelé. Mladou dokumentaristku Alici tahle záhada vždycky fascinovala. Teď se tam vydává se skupinou přátel, aby zjistili a zaznamenali, co se tehdy stalo. Po příjezdu na místo se ale zdá, že v Silvertjärnu nejsou tak docela sami…
Mladá dokumentaristka Alice poslouchala během dětství vyprávění své babičky o rodném městě, z něhož nevysvětlitelně zmizeli všichni obyvatelé včetně její rodiny, a tahle záhada ji vždycky fascinovala. Proto teď dala dohromady skupinu přátel, aby se pokusili zjistit a zaznamenat, co se tenkrát skutečně stalo.
V napínavém příběhu vycházející hvězdy švédského thrilleru se prolínají dvě časové roviny. Současnost sledujeme očima filmového štábu, který přijíždí do Silvertjärnu jako první návštěva po šedesáti letech. Záhy se ale začíná ukazovat, že tam nejspíš úplně sami nejsou. A mezitím, v minulosti, rozplétá Alicina prababička Elsa šokující pravdivé události, které vedly k zániku města.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Camilla Stenová se narodila v roce 1992 a v současnosti studuje psychologii na univerzitě v Uppsale. Mrtvé město je její druhý román. Debutovala v roce 2016 dystopií A New Dawn. Příběhy píše odmala, nejspíše díky vlivu své matky, hvězdy švédské krimi Vivecy Stenové, se kterou také společně napsaly thrillerovou sérii Dítě útesů (2016) a psychologickou novelu The reunion (2016). Vedle psaní knih se Camilla věnuje publicistice. Články na téma politiky a rasismu píše pro několik švédských novin.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250659
Autor
Camilla Stenová
Kód zboží
182893
Počet stránek
416
Rozměry
40 x 135 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč