Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Terapeutka

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Severský krimiromán

Všechno si jenom namlouvá, nebo je opravdu v ohrožení života?

Siri Bergmanová pracuje jako psychoterapeutka v malé lékařské praxi v centru Stockholmu. Je zvyklá na setkání s duševními propastmi a bolestnými tajemstvími. Už rok, od chvíle, kdy její muž zahynul při potápěčské výpravě, bojuje především sama se sebou. Žije v naprostém ústraní v malém domku u moře. Navzdory svému panickému strachu ze tmy chce dokázat, že se vyrovná s vlastní samotou. Možná si jenom namlouvá, že ji někdo pozoruje. Nejspíš vůbec nic neznamená, že zmizel její kocour. Ale když jednou ráno při plavání v moři narazí na mrtvolu své pacientky, dostává noční můra reálný rozměr. Selhala Siri jako terapeutka, nebo jí někdo chce zničit život?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Camilla Grebe (*1968) žije ve Stockholmu s manželem, dvěma dětmi a dalmatinem. Vystudovala ekonomii, založila nakladatelství zvukových knih a zabývá se poradenstvím

Asa Träff (*1970) žije s maželem a dvěma dětmi v Gnestě. Pracuje jako psycholožka s důrazem na terapii chování. Ve Stcokholmu provozuje praxi, která se specializuje na neuropsychologické úzkostné poruchy.

Camilla Grebe a Asa Träff  jsou sestry. Terapeutka je jejich společná prvotina, která vznikla z náklonnosti ke kriminální literatuře.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072228614
Autor
Camilla Grebe , Asa Träff
Kód zboží
169886
Počet stránek
288
Rozměry
22 x 136 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2012

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY