Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Quantum Break - Nulový stav

Cena 29
Není dostupné
Anotace

Sci-fi založená na úspěšné hře s ovládáním času.

Jack Joyce se šest let snažil uniknout – uniknout svému životu, uniknout času, uniknout šílenství svého bratra Willa. Ale když se nakonec vrátí domů, ukáže se, že jeho bratr zas tak šílený není. Will zkonstruoval stroj času, který má potenciál zachránit lidstvo. Válka? Dá se jí předejít. Přírodní katastrofy? Dají se zastavit. Je tu jen jeden malý problém... jeho stroj zároveň způsobí konec času, jak jej známe. Jack má jen jednu šanci vrátit čas zpátky, opravit, co se porouchalo, zachránit svět.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cam Rogers je spisovatel, tvůrce her a autor herních příběhů. Pracoval na Quantum Break a psal pro franšízu The Walking Dead. Narodil se v Austrálii, ale v současnosti žije a pracuje v Helsinkách ve Finsku. Je autorem The Music of Razors (Hudba břitev), kterou je možné zakoupit od Del Rey (jako Cameron Rogers).


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026905233
Autor
Cam Rogers
Kód zboží
173040
Počet stránek
432
Rozměry
205 x 132 x 36
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY