Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Chaos

Anotace

Praktický průvodce, jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě. 
Už vás nebaví žít v chaosu a chcete si vybudovat budoucnost podle vlastních přestav? Ve své provokativní příručce, poodkrývající vše od osobních vztahů přes zdroje energií až k tomu, jak co a proč naučit své děti, nahlíží autor pod povrch zdánlivě nesmyslných událostí našich životů a odhaluje skryté vzorce, založené na teorii chaosu. Svým inovativním pohledem vám tento „futuristický mnich“ nabídne zcela novou strategii života.
Jeho plán je použitelný jak pro váš osobní a profesní život, tak i pro fungování institucí a organizací v dnešním stále se zrychlujícím chaotickém světě.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bruno Marion - často se mu přezdívá "moderní mnich". Už 30 let cestuje po celém světě, setkává se s výkonnými řediteli, náboženskými představiteli, s různými guru, s vězni, superboháči, bezdomovci, umělci, speciálními jednotkami, vědci, vysokými politiky, aktivisty i úspěšnými podnikateli. K tomu každý den medituje a za rok přečte přes 100 knih, hlavně o nejnovějších inovacích ve vědě, technologii, filozofii a duchovnu. Všechny sesbírané myšlenky potom aplikuje ve své teorii chaosu. Bruno přišel na to, že svět začíná být lepší i horší zároveň, a hlavně rychlejší než kdy předtím. Jak sám říká, už to není o tom něco vědět a znát, ani o budoucnosti nebo minulosti. Je to o pochopení a porozumění, jak projít spletitostí systému svou vlastní cestou. Díky svému přístupu pomáhá Bruno nejen vidět a pochopit budoucnost, ale také ji pomocí nových a praktických nástrojů navrhovat a budovat takovou, jakou ji sami chcete.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788088213246
Autor
Bruno Marion
Kód zboží
181914
Počet stránek
168
Rozměry
13 x 150 x 210
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč