Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jeden německý život

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

„Prostě jsme se s tím svezli“, prohlásila ve věku 106 let sekretářka Josepha Goebbelse.
Opakují se dějiny? Jeden německý život je vyprávění Brunhildy Pomselové, bývalé sekretářky říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse, o jejím nezájmu ohledně vzestupu nacionálních socialistů, o její vlastní kariéře v dobách společenského a mravního úpadku – a v neposlední řadě o její práci na jednom z klíčových míst nacistického panství.
Německý sociolog Thore D. Hansen se ujal politického zařazení jejích vzpomínek a zjistil zarážející podoby mezi situacemi tehdy a dnes. Jeden německý život je tak apelem pro dnešní generaci. Na příkladu Brunhildy Pomselové totiž názorně vidíme, kam mohou vést lhostejnost, ignorace a nezájem o politiku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thore D. Hansen je politolog a sociolog. Byl úspěšným ekonomickým žurnalistou a komunikačním poradcem. Je žádaným expertem na mezinárodní politiku a práci tajných služeb. Jako nezávislý autor se zabývá aktuálními aspekty politiky a soudobých dějin. Napsal úspěšné politické thrillery Quantum Dawn a China Dawn.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024934020
Autor
Brunhilde Pomselová , Thore D. Hansen
Kód zboží
179181
Počet stránek
200
Rozměry
206 x 135 x 16
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč