Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Jeden německý život

Anotace

„Prostě jsme se s tím svezli“, prohlásila ve věku 106 let sekretářka Josepha Goebbelse.
Opakují se dějiny? Jeden německý život je vyprávění Brunhildy Pomselové, bývalé sekretářky říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse, o jejím nezájmu ohledně vzestupu nacionálních socialistů, o její vlastní kariéře v dobách společenského a mravního úpadku – a v neposlední řadě o její práci na jednom z klíčových míst nacistického panství.
Německý sociolog Thore D. Hansen se ujal politického zařazení jejích vzpomínek a zjistil zarážející podoby mezi situacemi tehdy a dnes. Jeden německý život je tak apelem pro dnešní generaci. Na příkladu Brunhildy Pomselové totiž názorně vidíme, kam mohou vést lhostejnost, ignorace a nezájem o politiku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thore D. Hansen je politolog a sociolog. Byl úspěšným ekonomickým žurnalistou a komunikačním poradcem. Je žádaným expertem na mezinárodní politiku a práci tajných služeb. Jako nezávislý autor se zabývá aktuálními aspekty politiky a soudobých dějin. Napsal úspěšné politické thrillery Quantum Dawn a China Dawn.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024934020
Autor
Brunhilde Pomselová , Thore D. Hansen
Kód zboží
179181
Počet stránek
200
Rozměry
206 x 135 x 16
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let