Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pomalu: Žít život jednoduše

Anotace

Čtivá a atraktivní kniha pro všechny, kteří chtějí zpomalit a vydechnout. 
Neustálá potřeba dosahovat úspěchů a hromadit „nutné vymoženosti“ nás snadno může zdeptat natolik, že si ani nevšimneme drobných radostí a příležitostí zpomalit: procházky v lese, zábavy s rodinou, soukromé chvilky vděčnosti za dary života... 
Jednoho krásného dne přišla Brooke McAlaryová na to, že klíčem ke štěstí je žít prostě a plně. Přibrzdila svůj dosavadní stresující život a přeorganizovala ho tak, aby nepodléhala tlaku každodennosti, ale víc si všímala a užívala drobných a jednoduchých věcí. Kromě povzbuzujících osobních příběhů o tom, jak Brooke střídavě padala a zase vstávala a jak se postupně vypořádala s těžkostmi při změně životního stylu, vám kniha Pomalu nabídne i praktické rady, jak začít žít pomalu: generální úklid v životě i doma, osvobození se od hromadění věcí, mindfulness přístup a hlavně otázku „proč?“. 
Kniha Pomalu je inspirativním návodem na vytvoření života plného skutečně podstatných věcí, který se bude hodit každému, kdo ve své dosavadní uspěchané existenci chce konečně najít klid, smysl a radost.
Samozřejmě pomalu. 
Už vás nebaví věčný shon? Zpomalte. Ještě dnes. Je to jen na vás.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brooke McAlaryová je australská spisovatelka, jejímž posláním je představit světu kouzlo pomalého života. Kromě knih o něm vypráví také ve svém podcastu The Slow Home, kde představuje různé podoby prostšího a pozorného života a hledání pomalých chvilek v jinak uspěchaném světě. Je také zastánkyní drobných radostí života: šlofíků, turistiky, tulení, čtení a kvalitní komedie. Se svým manželem a dvěma dětmi žije v australských Modrých horách a trpí chronickou touhou po cestování.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075657145
Autor
Brooke McAlaryová
Kód zboží
185469
Počet stránek
264
Rozměry
25 x 153 x 237
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč