Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Letový plán

Anotace

Jak dosáhnout rychleji větších cílů, než se vám kdy snilo.
Opravdovým tajemstvím úspěchu je to, že život je jako cesta letadlem na dlouhou vzdálenost. Nejprve si musíte určit, kam chcete dorazit, nastoupit do letadla a odstartovat k cíli a dopředu vědět, že 99 procent času se budete od kurzu odchylovat.
Na cestě k tomu, abyste byli šťastnější, zdravější a vedlo se vám lépe než dosud, musíte učinit dvanáct kroků. Tím, že podle nich budete postupovat, dostanete svůj život plně pod kontrolu a zaktivizujete veškeré své duševní síly. Stane se tím, kým jste se chtěli stát, a tak posílíte šanci, že cíle podle svého plánu dosáhnete. Letový plán Briana Tracyho vám ukáže, jak do svého cíle bezpečně a rychleji, než se vám kdy snilo, doletět.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brian Tracy (*1944) je jedním z předních amerických autorit v rozvoji lidského potenciálu a osobní efektivity. Více než 30 let se vzdělává v oblastech jako je ekonomika, psychologie, filozofie a historie. Podrobně zkoumá, studuje, píše a hovoří o dosáhnutí úspěchu v osobním i profesním životě. Po odchodu ze školy, před absolvováním, pracoval Brian pár let jako dělník. Poté dostal práci na trampské lodi a cestoval po světě 8 let. Navštívil více než 80 zemí na 5-ti kontinentech. Jelikož si pak nenašel práci jako dělník, vstoupil do prodeje, kde se zpočátku musel probíjet.Měl úspěšnou kariéru v prodeji a marketingu, investování, jako developer s nemovitostmi, importér, distributor a manažerský konzultant. Je aktivním členem ve svém sociálním kruhu, nápomocný při národních záležitostech a je prezident třech společností. Brian je šťastně ženatý, s manželkou Barbarou má 4 děti. V dubnu 2010 oficiálně oznámil, že trpí rakovinou dýchacích cest. V červnu 2010 byla rakovina pryč.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073703066
Autor
Brian Tracy
Kód zboží
178843
Počet stránek
168
Rozměry
212 x 140 x 16
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let