Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Místo, kde bydlím

Anotace

Výprodej 2023! Původní cena 89 Kč. Sleva - 34%. 

Silný a emotivní příběh mladé studentky bez domova. 
Sympatická a nadaná Linden před ostatními něco tají. Nemá domov a bydlí na chodbách své střední školy. Při životě a stranou pozornosti ji udržuje jen školní blog, který má na starost, přátelství s Hamem a Seungem a vidina budoucnosti daleko od městečka, kde nyní bydlí. Když ale spolužačka Bea přijde do školy s natrženým rtem, Linden to hluboce otřese a připomene jí to vlastní šrámy z minulosti. Pochopí, že může násilí učinit přítrž jedině tím, že odvypráví Bein příběh a smíří se s vlastní tíživou minulostí. I kdyby to znamenalo porušit pravidla přežití, jež si stanovila, a ohrozit tajemství, která se naučila skrývat. Co se však stane, až se všichni dozvědí, že je bezdomovkyně? Neztratí přátele a lásku? Bude ještě moci rozhodovat o vlastní budoucnosti?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brenda Rufener strávila dětství v Oregonu, kde probíhala po lesích a pátrala po netopýrech ukrytých v jeskyních a po záhadném yettim. Zbytek času věnovala psaní povídek do notýsku. Na Whitman College vystudovala anglickou literaturu a biologii. Nyní píše knihy a bojuje za práva mladých lidí bez domova. Se svou rodinou žije v Severní Karolíně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075296412
Autor
Brenda Rufener
Kód zboží
185041
Počet stránek
280
Rozměry
12 x 126 x 175
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství SLOVART s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč