Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ani slovo

Anotace

Napínavý psychothriller se zápletkou, která je noční můrou snad každého rodiče.
Máte prestižní povolání. Milující manželku. Dvě zdravé děti. A pak vám jeden telefonát rozerve váš idylický život na kusy – virginský federální soudce Scott Sampson a jeho žena Alison se právě dozvěděli, že jejich šestiletá dvojčata Sama a Emmu někdo unesl. Scott vzápětí obdrží speciální požadavky týkající se jeho práce. A jednoduchý pokyn: Ani slovo. Scottovi nezbývá než spolupracovat. A zkusit sám vypátrat, kdo za tím vším stojí, a to za každou cenu. Protože když jde o vaše děti, nehledíte na to, kolik a jak zaplatíte – vy nebo kdokoli jiný.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodák z New Jersey Brad Parks (*1974) pracoval jako investigativní reportér  a korespondent, mimo jiné pro The Washington Post či New York Times. Je autorem šestidílné série detektivek z novinářského prostředí, za něž, jako zatím jediný spisovatel, získal hned trojici amerických žánrových ocenění: Shamus, Nero a Lefty Award. Brad žije ve Virginii s manželkou a dvěma malými dětmi. Ani slovo je jeho první samostatný psychothriller.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024258683
Autor
Brad Parks
Kód zboží
179173
Počet stránek
464
Rozměry
206 x 135 x 30
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let