Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Stokrát bez pardonu

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Kniha kresleného humoru, který se nezastaví před ničím.
V knize Stokrát bez pardonu představuje známý kreslíř a karikaturista Boris Pralovzský kreslený humor drsný a absurdní, ale důmyslně a citlivě vypointovaný. Do knížky vybral přesně stovku nejlepších kreslených vtipů, ve kterých mají důležité místo zvířata a vedle nich lidé v překvapujících komických situacích. A protože všichni mluví, každý vtip bez pardonu odhaluje, co má na mušce.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boris Pralovszký je známý karikaturista, autor humorných knížek pro děti a dospělé, ilustrátor mnoha dalších knih jiných spisovatelů, spoluautor muzikálů i textař písní.
Svoji kreslířskou dráhu začal v roce 1985 na stránkách humoristického časopisu Dikobraz. Zálibu v černém humoru zúročil také v časopise Sorry, ve kterém pravidelně publikuje dodnes. Jeho ilustrace se dostaly dokonce do učebnice pro středoškoláky, která vyšla v Kanadě. Vzrůstající potřeba psaní ho přivedla na dráhu textaře. Je spoluautorem několika muzikálů a autorem textů písní pro známé interprety naší hudební scény. Jeho první velkou knihou ve standardním rozsahu a s nemalých počtem obrázků je divoký humoristický román Nohama napřed. Kromě psaní a kreslení se věnuje hlavně hledání pokladů a dlouhým procházkám se svým neúnavným Jack Russelem Benym, při kterých fotografuje vše, co mu přelítne před objektivem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072444359
Autor
Boris Pralovszký
Kód zboží
182477
Počet stránek
108
Rozměry
10 x 149 x 151
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let