Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Čtyři strany mince – Lukáš Záleský

Čtyři povídky, které vás rozhodně nenechají chladnými. Nejsou strašidelné, spíše velmi znepokojivé až mrazivé.

Mladému účetnímu a jeho krásné ženě se podaří najít „šikovného“ finančního poradce a peníze se jen kupí. To je skvělé, nebo snad ne? Jen kdyby …

Halloween v malém americkém městě je většinou veselou a radostnou událostí napěchovanou sladkostmi, dětským smíchem a západem slunce. Tenhle ale bude jiný…

Hrdinný doktor vytrhne přejetého chodce ze spárů smrti a lidé ve městě ho za to začnou chválit. Vše se pak postupně vrátí do poklidných kolejí, i když…

Sedmileté holčičky bývají roztomilé a nevinnost sama, ačkoliv...

Nejsem povídkový typ. Povídky příliš nevyhledávám, jelikož mi vadí, že příběh skončí dříve, než začal. Ale po přečtení této sbírky nejspíš změním názor. Čtyři útlé povídky ve mně sice vyvolaly zneklidňující pocity, ale čtení jsem si užila. Mnohým z vás, hlavně pak zkušeným čtenářům a filmovým divákům, určitě dojde, kam příběhy směřují. Nicméně si troufám říct, že jde hlavně o pocity, které ve vás tyto příběhy vyvolají.

Šedé sako: Znepokojivá, chvílemi úsměvná povídka o dokonalém finančním poradci mě bavila. Bylo to svižné a nepochopitelné.

Vítejte v Brownville: Halloweenský příběh o podivné bytosti vyvolávající v lidech destruktivní pocity mě nezaujal tolik, jako ty ostatní. Přesto byl zajímavý.

Doktor: Tahle povídka mi přišla až děsivá, protože je mi jasné, že lidé jako je doktor z povídky také chodí po naší Zemi. Právě z takové myšlenky mě opravdu mrazilo.

Děvčátko: Tak tento příběh byl neuvěřitelně dobrý. Nebudu prozrazovat děj, ale mohu Vám sdělit, že budete po jeho dočtení opravdu silně rozrušení.

Autorka: Petra H. - Levné knihy Olomouc


Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let